האם מותר לאכול חמאה ללא כשרות כאשר מדובר בחמאה מחלב פרה ללא תוספות?

בשונה מייצור גבינה, הרי שבתהליך ייצור החמאה בדרך כלל לא מעורבים שום תוספים אלא מדובר בתהליך של סרכוז החלב, הפרדת השומן והפעלת לחץ. כיוון שבייצור החמאה לא מעורב שום מגבן חיצוני אינה נכללת בגזירת גבינת נכרי. בנוסף לכך חמאה אפשר לייצר אך ורק מחלב בהמה טהורה.להלכה פסק השו"ע שהדבר תלוי במנהג אולם לשיטת הרמ"א הדבר […]

האם קפסולות של אומגה 3 זקוקות לכשרות?

בד"כ אומגה 3 מופקת משמן דגים טהורים אולם למעשה לא תמיד הדבר וודאי וגם אם כן לא תמיד ישנה וודאות כי בפס הייצור ישנה הפרדה נאותה בין מוצר זה למוצרים העשויים מדגים טמאים. זאת ועוד, לפעמים שלבים שונים של התהליך נעשה במפעלים שונים ובמדינות שונות כאשר אין וודאות אודות כשרות התהליך. אמנם היו פוסקים שסברו […]

על מה מתבסס מנהגם של רבים להקל בחו"ל באיסור 'חדש' והאם ראוי לנהוג כך?

איסור 'חדש' הוא האיסור לאכול מתבואה של חמשת מיני דגן לפני הקרבת העומר או יום ט"ז בניסן. רוב הראשונים סוברים שאיסור חדש בחו"ל הוא איסור תורה אך הם מצאו פתחי היתר שונים כדי ללמד זכות על המוני בית ישראל שהקלו בדבר. למעשה יש לומר כי החשש קיים רק בארצות צפוניות ששם יש בוודאות זריעת קיץ […]

האם ניתן לצרוך חמאת בוטנים ללא כשרות?

כל עוד מדובר בחמאת בוטנים ללא תוספים כלשהם ניתן לצרוך את המוצר ללא חשש (תהליך הייצור הוא ללא חשש בישול נכרי גם לדעות המחמירות).אם יש במוצר תוספים כלשהם , במיוחד חומרים מתחלבים בטווח שבין E470-E472 שיש בהם חשש לחומרים מהחי, יש להימנע מלצרוך ללא כשרות.

באילו תנאים מותר להקל בחו"ל ב "פת נכרי"?

מלבד סוגיית פת נכרי יש להתחשב בשאלת מרכיבי הלחם שבמדינות רבות הם בעייתיים ומכילים חומרים אסורים (שומנים מהחי) ולכן כל הדיון אודות פת נכרי הוא אך ורק בתנאי שידוע במפורש ללא ספק שאין חשש איסור במרכיבים.בסוגיית פת נכרי אכן קיימת חלוקה בין 'פת בעל הבית' לבין 'פת פלטר'. כיוון שלחם נחשב למוצר בסיסי (בלשון חז"ל […]

האם צ'יפס או פלאפל שטוגנו במסעדה באותו ציוד ושמן שטוגנו בהם שניצלים, נחשב פרווה או בשרי?

הרמ"א כתב כי במקרה זה נחשב המאכל לבשרי כיוון שהוא בלע טעם בשרי ויש להמתין אחריו כמו אחרי מאכל בשרי.כאשר מדובר בכלי בשרי אבל עם שמן חדש שלא טוגן בו בשר כלל המאכל נחשב פרווה (האשכנזים נוהגים להחמיר שלא לאוכלו עם חלב והספרדים מקלים) ואין צורך להמתין לאחריו כדין מאכל בשרי.

האם לאחר אכילת מאכל בשרי מותר לשתות משקה פרווה (לדוגמה אספרסו) ממכונה המוכרת גם משקאות חלביים?

למעשה מבחינה מציאותית השאלה קיימת אך ורק במכונות מיושנות כיוון שכיום בגלל המודעות לאנשים הסובלים מאלרגיה לחלב ומוצריו המכונות מצוידות בצינורות נפרדים. זאת ועוד, במכונות רבות ישנו מנגנון ניקוי המזרים מים חמים בצינורית לאחר מעבר החלב.שאלה זו קשורה לדיון הנוגע למאכל פרווה שהוכן בכלי בשרי/חלבי. כאשר התבשל מאכל פרווה בכלי בשרי מתיר השו"ע לכתחילה לאוכלו […]

האם מותר לאכול בחו"ל גבינות רכות ובאיזה תנאים?

בשונה מגבינות קשות שלייצורן יש צורך באנזים ובהבחלה לגיבון החלב, הרי שגבינות רכות מיוצרות על ידי תרבית לקטית של חיידקים המורידה את חומציות החלב ומקרישה אותו.גזירת גבינת נכרי היא גורפת ומתייחסת לכל הגבינות הקשות המיוצרות על ידי גבן (אנזים) ללא קשר לשאלה האם מדובר בגבן מהחי, צומח או סינטטי.*היות וגבינות רכות מיוצרות לא על ידי […]

האם מוצרים המכילים גליצרין זקוקים לכשרות?

הגליצרין הוא סוג של חומצת שומן ממשפחת הטריגליצרידים השכיחה מאוד בשתי צורות: כשומן מוצק שמקורה מהחי וכשמן נוזלי שמקורו מהצומח.הפקת הגליצרין מחומצת השומן נעשית בשתי דרכים: על ידי תהליך כימי או על ידי לחץ גבוה על חומר הגלם וחימומו.במקרים רבים משתמשים היצרנים בשומן הזול והמצוי ביותר בשוק, ואכן לא פעם מדובר בשומן מהחי. נמצא שכל […]